Pousada Lua De Pedra
| Wi-Fi | Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra Saubara έχει 11 δωμάτια και παρέχει εστιατόριο.
Barra Grande Pier απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από τον ξενώνα και Praia de Cabucu βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Επιπλέον, Guaibim βρίσκεται 14 χλμ. μακριά.
Τα δωμάτια περιλαμβάνουν μπαλκόνι, καθώς και τηλεόραση με πολλά κανάλια για την άνεσή σας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia de Monte Cristo4,4 χλμ.
- Praia de Cabucu3,5 χλμ.
- Barra Grande Pier1,9 χλμ.
- Capela Bom Jesus100 μ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes51 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Δεν υπάρχει πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Α λα καρτ εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra μπορείτε να κάνετε check out στις 14:00. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra;
Τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra προσφέρει Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Τρίκλινο δωμάτιο. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra;
Ναι, σε τo ξενοδοχείο Pousada Lua De Pedra επιτρέπονται κατοικίδια.